+371 29122042 info@krsnoma.lv

RIEPU SERVISS

Atbilstošas, pareizi montētas un balansētas riepas garantē patīkamu braukšanu un, galvenais, – drošību uz ceļa. KRS piedāvā pilnu riepu servisa paketi, sākot ar riepu montāžu, balansēšanu, remontu, kā arī konsultācijām saistībā ar riepu izvēli, atbilstību un citiem jautājumiem.

Sezonas laikā strādājam līdz pēdējam klientam.

SVARĪGI!

Neaizmirsti pārvilkt riteņu skrūves pēc pirmajiem 100 kilometriem un veikt atkārtotu riteņu balansēšanu, ja esi izvēlējies jaunas riepas, pēc pirmajiem 500 kilometriem!

Ir pienācis laiks mainīt riepas, bet nav laika nogādāt auto pie mums vai nevēlies stāvēt rindā?

Mainoties sezonai, kā arī visa gada garumā, nodrošinām ne tikai riepu maiņu un balansēšanu, bet arī iespēju pieņemt auto klientam ērtā vietā un laikā, kā arī nogādāt to atpakaļ īpašniekam.

Drošs un kvalitatīvs aprīkojums

Mēs vienmēr rūpējamies par Jūsu drošību, tāpēc riteņu montāža un balansēšana tiek veikta ar pārbaudītām iekārtām, kuras tiek regulāri kalibrētas un testētas, lai nodrošinātu vissaugstāko balansēšanas precizitāti. Riteņu balansēšana nodrošina komfortablu un drošu pārvietošanos. Lai mēs spētu nodrošināt kvalitatīvu servisu, katrā procedūrā, veicot riepu montāžu, tiek pārbaudīts gan montējamais disks, gan riepa. Gadījumos, kad disks vai riepa ir bojāta, mēs informējam klientu un, ja iespējams, veicam remontu, izmantojot dažādus mehāniskos instrumentus un specializētās ķīmijas.