+371 29122042 info@krsnoma.lv

EHRLE AUTOMAZGĀTAVA

Rūpes par personīgo auto nav tikai laikā veikti remontdarbi – jāparūpējas arī par virsbūvi, ko laika gaitā var ietekmēt korozija, ko var izraisīt nepareiza automašīnas kopšana.
KRS piedāvā auto mazgāšanu veikt Vācu kvalitātes bezkontakta pašapkalpošanās automazgātuvē, kas aprīkota ar četrām programmām – mazgāšana, skalošana, vaskošana, spodrināšana. Katrā programmā tiek izmantoti augstākās klases auto apkopes līdzekļi, kas pasargās Jūsu spēkratu no dažādiem bojājumus veicinošiem faktoriem.
Ātri, ērti, efektīvi un droši!
Automazgātava pieejama 24/7.


Cena un apmaksas kārtība


Automazgāšanas cena ir € 0,40 = 1 min


Vieglās automašīnas mazgāšanas izmaksas ir atkarīgas no mazgāšanas procesa ilguma, bet prakse rāda, ka vidēji tās ir no 2 līdz 4 eiro.
Putekļusūcēja izmantošanas cena ir € 0,50 = 3 min.

Ja makā gadās tikai banknotes, neraizējaties, jo tās var samainīt pret monētām naudas maiņas aparātā mazgātuves korpusā.


Gan uzņēmumiem, gan privātpersonām piedāvājam iespēju iegādāties priekšapmaksas elektronisko atslēgu (KeySystem). Key System lietošanas priekšrocības:

– Ērti, jo nav jāuztraucās par skaidras naudas esamību;
– Iespēja saņemt rēķinu par pakalpojumu;
– Vienu atslēgu var izmantot vairākas personas;
– Izlietoto atslēgu iespējams apmainīt pret jaunu.


Lai iegādātos elektronisko atslēgu, lūdzam nosūtīt šādu informāciju uz e-pasta adresi janis@krsnoma.lv:
– Uzņēmuma rekvizītus
– Kontaktinformāciju
– Vēlamo atslēgu skaitu un naudas summu.
Pēc pieteikuma saņemšanas, mēs ar Jums sazināsimies.


NB! Nepazaudējiet savu atslēgu, jo nozaudēšanas gadījumā to nav iespējams atjaunot vai neizmantoto kredītu pārlikt uz citu atslēgu!!!